O nas - testproduktu.pl - sprawdź kim jesteśmy i jak z nami współpracować

Cześć !! Tu Zbigniew i Justyna. Dzięki, że do nas zajrzałeś. To może być początek ciekawej wspólnej drogi.

Nasza działalność testerska opiera się na tym, że sami wyszukujemy lub Ty nam podrzucasz pomysły, ewentualnie dostarczasz przedmiot do testowania.

My sprawdzamy przedmiot testu pod względem użyteczności, wykorzystywania danych czy funkcji jakie ma realizować. Badamy fakty, zbieramy wyniki, analizujemy, prezentujemy, recenzujemy.

Czemu prowadzimy testy?:

  • sprawdzamy czy badany przedmiot testu spełnia swoje funkcje
  • czy robi to co obiecuje jego autor
  • aby rozwiać wątpliwości użytkowników czy przedmiot testu jest wart swojej uwagi

Testujemy obszary biznesowe, finansowe, techniczne:

  • programy/aplikacje
  • sposób na…
  • usługi freelancerów
  • oferty stron www
  • różne inne formy


My sprawdzamy, testujemy i opiniujemy. Ty możesz zadawać pytania i przesyłać prośby do aktualnego testu. My dołożymy wszelkich starań aby znaleźć odpowiedzi na Twoje i nasze pytania.

Formy współpracy

dzwoneczek

 

Co potrzebujesz?

Zastanawiasz się nad kupnem jakiegoś produktu lub usługi? Podrzuć nam to. Być może sprawdzimy to dla Ciebie. Zobaczymy co da się zrobić. Napisz do nas.

ikona produtku

 

Masz produkt/usługę?

Chcesz abyśmy ją sprawdzili dla Twoich potencjalnych klientów którzy nas odwiedzają? Świetnie !! Napisz do nas, a z pewnością się dogadamy co do warunków takiej współpracy.

chmury

 

Sky is the limit

Masz pomysł na współpracę o którym nie piszemy? To jeszcze lepiej !! Uwielbiamy kreatywne podejście. Napisz do nas, a może się dogadamy. Wypracujemy wspólne rozwiązanie.

Reguły współpracy

ikona użyteczności

 

Użyteczność

Zajmujemy się tylko produktami/usługami, które są społecznie użyteczne i dają wymierne korzyści odbiorcom. Nie zabieramy się za podejrzane, szkodliwe i niejasne w swoim przeznaczeniu.

ikona jawności

 

Jawność

Obie strony wyjaśniają sobie zasady współpracy, czego ma dotyczyć, w jaki sposób ma się odbywać, czego oczekuje jedna strona od drugiej.

ikona profesjonalizmu

 

Profesjonalizm

Traktujemy się jak partnerzy. Współpracujemy ze sobą tak aby nie utrudniać działań drugiej stronie.

ikona informacji

 

Informacja

Informujemy się wzajemnie o postępach współpracy na zapytanie strony zainteresowanej lub wynikające z ustalonych szczegółowych reguł współpracy.

ikona subiektywizmu

 

Subiektywizm

Prezentujemy wyniki wg własnej oceny. Mówimy prawdę. Chcemy przekazać naszym użytkownikom zastany „stan faktyczny”. Nie możesz nam nakazać jak mamy ocenić przedmiot testu.

ikona płatności

 

Płatność

Po wykonaniu usługi wystawiamy fakturę, a Ty niezwłocznie bez opóźnień opłacasz ją w całości.

Wychodzimy z założenia: kto pyta, nie błądzi. Dlatego zapraszamy do kontaktu. Napisz do nas śmiało. Z pewnością odpowiemy 🙂

Napisz nam coś miłego, pochwal nas, złóż nam życzenia, zapytaj o ofertę lub inne. Pamiętaj tylko żeby przed wysłaniem wiadomości zaznaczyć poniżej checkboxa.