Bitcoin jak zacząć? - artykuł towarzyszący

Bitcoin jak zacząć? – artykuł towarzyszący

tytuł wpisu bitcoin jak zacząć zbieranie na tle monety bitcoin

Bitcoin – jak zacząć? Nie owijając w bawełnę jeśli chcesz dosłownie od zaraz to skorzystaj z najprostszej drogi jaką masz pod ręką – Internet. Są różne miejsca w sieci, gdzie natychmiast zaczniesz gromadzić bitcoina do swojego portfela. Dlatego dogłębnie przetestowaliśmy jeden z nich, o czym w szczegółach w powyższym linku.

Z tym wiąże się najlepsza prawda jaką możesz napotkać. Zawsze ale to absolutnie zawsze korzystaj ze sprawdzonych źródeł. Zagłębiaj się w temat najlepiej tam gdzie nikt niczego nie ukrywa i prezentuje jak na otwartej dłoni. Tak jak my to zrobiliśmy w tamtym artykule.

Dodatkowo chcemy Ci powiedzieć, że jeśli myślisz, że jest to jeden z tych cudownych sposobów na szybkie tysiące w kilka dni to się obudź – coś takiego nie istnieje !! Wszystko wymaga czasu, cierpliwości i pracy. Jeśli jeszcze się nie przestraszyłeś to zobacz co tam piszemy o pozyskiwaniu Bitcoina 🙂

Jak zacząć pozyskiwać Bitcoina?

Sposobów jest całe mnóstwo. Można je układać w różne rankingi. Dla nas liczy się przede wszystkim prostota, wygoda i chociaż minimum bezpieczeństwa własnych środków. Dlatego wybraliśmy aplikację, która w tym momencie to nam zapewnia. Jednocześnie ostrzegamy, że to co dzisiaj działa nie oznacza, że tak będzie w przyszłości. Zawsze miej na uwadze przede wszystkim 100% bezpieczeństwa swoich środków. Na szczęście ta przedstawiana możliwość pozwala działać bez inwestowanych własnych środków pieniężnych, więc są one bezpieczne u Ciebie w portfelu. To co uda się Tobie Twoją pracą zgromadzić w tym serwisie, uważamy, że nie do końca jest w 100% bezpieczne. Dlaczego? Bo dzisiaj serwis działa, ale czy tak będzie jutro? Tego nie wiadomo. Dlatego każdy krok podejmuj z pełną świadomością. Więcej o tym przeczytasz w naszym pierwszym artykule, który jest szczegółowym przewodnikiem po przetestowaniu tego sposobu.

Przetestowany przez nas sposób

Artykuł ten został opublikowany 9 lutego 2019. Niedługo miną 2 miesiące (dzisiaj w trakcie tworzenia tego tekstu mamy datę 28 marca 2019). Chcieliśmy Ci pokazać, że to co tam piszemy jest prawdą o pozyskiwaniu Bitcoina. W tamtym artykule pokazaliśmy konkretne liczby, które osiągnęliśmy. Mijają niecałe 2 miesiące i dzisiaj prezentujemy dla porównania kolejną dawkę liczb:

zgromadzone bitcoiny
Kokpit aplikacji pokazujący aktywne bonusy i zgromadzone BTC – marzec 2019

Jak widzisz bez inwestowania i bez akrobacji rozpoczęliśmy pozyskiwanie Bitcoina w ten sposób już ponad rok temu. Być może dla Ciebie nie są to oszałamiające liczby ale nas oko cieszy 🙂 Możesz spróbować swoich sił i zobaczyć czy jest to dla Ciebie dobre.

Nowa technika pozyskiwania

Jeśli ktoś się zdecyduje na ten sposób pozyskiwania BTC to przedstawiamy swoją technikę jak lepiej i szybciej zbierać BTC. We wpisie https://www.testproduktu.pl/bitcoin-jak-pozyskac-za-darmo/ pokazaliśmy pewien ciekawy sposób. Dzisiaj tutaj prezentujemy jego ulepszoną wersję.

Otóż zbierając punkty Reward Points w pewnym momencie uzbierasz ich tyle, że jednocześnie wystarczy Ci na zakup 24h bonusów: dla dodatkowych RP + dla dodatkowych BTC.
Takie bonusy różnych zakresów można mieć jednocześnie włączone. Nie możesz mieć jednocześnie włączonych dwóch bonusów „z tej samej stajni”, np. dwóch RP lub dwóch BTC.

aktywne bonusy na bitcoinie
Aktywne bonusy Bitcoina

Ta kombinacja pozwala przez 24h zbierać zwiększoną ilość BTC i zwiększoną ilość Reward Points. Aby ta operacja była opłacalna, czyli zwrócił się koszt zużytych RP na zakup bonusu RP, musisz kliknąć minimum 12 razy w ciągu dnia w ROLL:

  • 12 kliknięć wystarczy aby wyjść na przysłowiowe „0”
  • 13 kliknięć daje już czysty zysk.
  • w naszym przypadku jest to 14-17 kliknięć w momencie gdy mocno pilnujemy czasu 🙂

Ukryte dno

Dodatkowo w ramach naszego testu ten artykuł ma jeszcze jedno zadanie. Sprawdzamy statystyki czytania i wyświetlania tego artykułu w Google. Dlatego w ramach naszego testu chcemy zobaczyć czy uda nam się podbić siłę tamtego artykułu dzięki linkowaniu do niego z tego miejsca. Czy da to jakiś rezultat? Ciężko powiedzieć od razu. Trzeba będzie odczekać pewnie kilka tygodni i zobaczyć czy tamten artykuł dostanie jakiejś siły 🙂

Ocena naszych czytelników
[Głosy: 1 Średnia: 4]

Warto przeczytać:

Udostepnij
Przeczytaj inne:
tytuł wpisu o afiliacji
Afiliacja – case study biznesu z linków partnerskich

Afiliacja jako biznes Czy komukolwiek trzeba wyjaśniać czym jest słowo "afiliacja"? Jeśli jesteś w grupie,...

Zamknij